آموزش نحوه ترید در چیتا بیت

نحوه خرید و فروش(معامله حرفه ای)

 

بازار ارز دیجیتالی را که می خواهید انتخاب نمائید. برای انتخاب ابتدا پایه بازار را انتخاب نمائید_برای مثال (دلار) و سپس در قسمت بازارها بر روی بازار مد نظر خود کلیک نمائید(برای مثال بازار بیت کوین به دلار)

لطفا به موارد زیر دقت فرمائید

نمودار قیمت

پس از انتخاب هر معامله، نمودار شمعی آن مطابق با بازه زمانی که شما تعیین می نمائید نمایش داده می شود و روی آن می توانید با ابزارهایی که در کنار نمودار است تحلیل قیمت را انجام دهید.

ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال

در این بخش شما می توانید یک سفارش خرید با مقدار و قیمت دلخواه خود ثبت کنید . هر زمان کاربر دیگری با قیمت شما موافق بود معامله انجام خواهد شد و برای پنل کاربری شما یک نوتیفیکیشن ارسال خواهد شد.

 

 

در تصویر بالا کافی است مقدار کوینی که می خواهید معامله کنید وارد نمائید (برای مثال مقدار   0.02  بیت  کوین ) و در قسمت قیمت واحد، کافیست قیمت دلخواه خود برای یک واحد بیت کوین را وارد کنید(برای مثال 215 دلار) سپس بعد از زدن دکمه ثبت سفارش خرید، سفارش شما در لیست خریداران قرار خواهد گرفت.

 

 

       سفارشی که شما ثبت می کنید به صورت برجسته نمایش داده خواهد شد و نیز در لیست سفارش های باز قرار خواهد خواهد گرفت.

مشاهده معاملات: در این بخش لیست معاملات اخیر انجام شده نمایش داده می شود. رنگ سبز نشان دهنده معاملات خریدو رنگ قرمز برای معاملات فروش می باشد، که حجم مبادله شده و قیمت یک واحد ارز دیجیتال در زمان معامله در لیست مشخص شده است.

 

 

قسمت سفارش های باز: در این قسمت شما سفارش هایی که در بخش ثبت سفارش تعریف کرده اید را مشاهده می کنید و هر زمان که بخواهید می توانید آن ها را لغو کنید. اگر سفارش داشتید که در این بخش نمایش داده نمی شود، پس سفارش شما معامله شده است و سوابق آن در بخش معاملات انجام شده قابل مشاهد می باشد.