نحویه شارژ حساب

  توضيحات پروژه

  برای شارژ حساب چیتا بیت چندین روش وجود دارد که در این آموزش بصورت مجزا توضیح داده می شود.

  شارژ حساب و برداشت از حساب :

   

  برای شارژ کردن حسابتان در چیتا بیت دو روش وجود دارد 1 – شارژ ریالی 2- انتقال رمز ارز

  • شارژ ریالی : نظر به اینکه خرید و فروش رمز ارز با ریال در صرافی های بزرگ دنیا امکان پذیر نیست و با توجه به اینکه الگوریتم های چیتا بیت دقیقا مانند صرافی بایننس است لذا امکان مبادله مستقیم ریال وجود ندارد به همین دلیل شرایطی ایجاد کرده ایم تا شما بتوانید به صورت انلاین تتر بخرید و با این تتر ( دلار دیجیتالی ) در صرافی به خرید و فروش بیت کوین و هر رمز ارز دیگری بپردازید . چیتا بیت تمام جفت ارز های بایننس را پشتیبانی می کند . به عبارتی شما در صفحه شارژ حساب گزینه ریال را انتخاب می کنید و قسمت انلاین تتر که همان دلار دیجیتال است به شما نمایش داده می شود

   

  و به هر میزان می توانید مقدار مورد نیاز را وارد کنید و پس از پرداخت مقدار مربوطه را تتر در حساب خود داشته باشید که این امر باعث می شود ارزانترین روش و خرید مستقیم از فروشندگان بیت کوین و سایر رمز ارزها در اختیار شما باشد .

  • انتقال رمز ارز برای شارژ حساب خود از طریق انتقال رمز ارز در قسمت شارژ حساب گزینه کریپتو و کارنسی را انتخاب کنید و درگاه کوین پیمنت برای شما نمایش داده می شود با انتخاب کوین مورد نظر و انتقال رمز ارز ولتتان مقدار مربوطه به حسابتان اضافه می شود و پس از ان می توانید مبادله و خرید و فروش در میان افراد از تمام دنیا بپردازید.

   برداشت از حساب :

  همانطور که برای شارژ حساب اشاره شد برای برداشت هم میتوانید هم برداشت ریالی داشته باشید و هم برداشت رمز ارز در چیتا بیت می توانید بیش از سیصد رمز ارز مختلف خریداری وبرداشت نمایید .

  برای برداشت به قسمت کیف های من وارد شوید و برای برداشت هر کوین در جلوی ان قسمتی به نام برداشت از حساب وجود دارد با زدن این گزینه وارد صفحه ای میشوید که می توانید ادرس کیف پولتان به همراه مقدار کوین مورد نظربرای برداشت را وارد نمایید و پس از ثبت درخواست حداکثر طرف ظرف مدت 1 ساعت درخواست شما بررسی و کوین مورد نظر برای شما ارسال می شود .

   

  اطلاعات

  • دسته ‌بندی :
  • تاریخ 1397-06-28