سیگنال در ترید چیست

توضيحات پروژه

سیگنال های خرید و فروش ( سیگنال های ترید )

 

چیتا بیت با همکاری سایت بارون بیت که یک شرکت موفق و فعال در زمینه ارائه سیگنال های ترید ارز های دیجیتال است برای کاربران ایرانی خود این امکان را فراهم کرده که به مدت 45 روز از خدمات سایت بارون بیت به صورت رایگان استفاده نمایند . برای ان دسته از کاربرانی که اطلاعات کافی از بازار های رمز ارز ندارند و به تازگی قصد ورود و ترید در این حوزه را دارند لازم به توضیح است سیگنال ترید اصطلاحا به دستور های خرید و فروش که توسط کارشناسان زبده و خبره حوزه رمز ارز با استفاده از انواع تحلیل های روز و بررسی دقیق رفتار این بازار ها صادر می شود اصطلاحا سیگنال ترید می گویند . بارون بیت درچند سال اخیر با بهره گیری از کارشناسان برجسته سایت معروف تریدینگ ویو اقدام به ارائه این سیگنال ها نموده و توانسته جایگاه مناسبی در میان علاقمندان این حوزه کسب کند

سیگنال ترید ( دستور های خرید و فروش ) به طور مثال مانند نمونه زیر صادر میشود

نحوه خواندن این سیگنال به صورت زیر است : این دستور خرید برای جفت ارز زد کوین – بیت کوین صادر شده به این صورت که بازه خرید ( 54-62 ) برای خرید لحاظ شده که کاربر بایستی در این بازه اقدام به خرید نماید و پیش بینی رشد قیمت و رسیدن به اهداف تعیین شده از شماره 1 الی 9 با تحلیل های بازار به دست امده به این معنی که در این قیمت ها بایستی درخواست های فروش ثبت گردد . پیشنهاد ما این است که برای کاربران تازه کار و نیمه حرفه ای اهداف فروش خود را در تارگت های 1 -2 قراردهند .با پیگیری و انجام سیگنال های این سایت تجربه نشان داده به طور متوسط ماهانه 10 الی 20 درصد حداقل سود شما خواهد بود که این اعداد با در نظر گرفتن سیگنال های محقق نشده می باشد . نکته بسیار مهم برای ترید ارز های دیجیتال که کاربران از مبتدی تا حرفه ای بایستی رعایت نمایند توجه به قیمت Stop limit می باشد به این معنی که اگر سیگنال ارائه شده به دلایل مختلف از جمله هیجان بازار محقق نشد و کوین مورد نظر سقوط قیمت را تجربه کرد در نقطه Stop limit بایستی مقدار خریداری شده را بفروشید تا از ضرر بیشتر جلوگیری کنید .البته بسیار مشاهده شده که یک کوین پس از خرید کاهش قیمت داشته ( البته به نقطه Stop limit نرسیده ) و سپس رشد کرده و به اهداف تعیین شده سیگنال رسیده است لذا توصیه اکید می شود با مشاهده کاهش قیمت حتی کاهش از قیمت خریداری شده سریعا اقدام به فروش ان کوین نکنید . نقطه Stop limit بر اساس محاسبات به دست امده لذا اگر کاهش قیمت ان قدری بوده که قیمت کوین به نقطه Stop limit رسید اقدام به فروش کنید .

به طور کلی هیچ سیگنال تریدی چه برای فارکس و چه برای رمز ارز و چه سایر بازار های مالی احتمال موفقیت 100 درصدی ندارد ولی با رعایت کردن نقطه Stop limit ( حد ضرر ) در معاملات و به موقع اقدام به خرید و فروش طبق سیگنال های ارائه شده عمل کردن دستیابی به سود 10 لغایت 20 درصد ماهانه به راحتی امکان پذیر است . چه بسا ممکن است درصد سود  بیش از 20 برابر این اعداد نیز فراتر برود .

با این اوصاف چیتا بیت مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی کاربران نخواهد داشت فقط سعی کردیم تا حد امکان و برای گسترش هر چه بیشتر تریدینگ و اشنا کردن هموطنان با این بازار پر سود و رو به رشد در اینده سهم اندکی داشته باشیم .

قیمت پکیج 45 روز اشتراک سیگنال ترید در سایت بارون بیت حدود 120 دلار است که با رایزنی های کارشناسان و نظر به همکاری بیش از دو ساله با مدیران و کارشناسان این سایت شرایطی ایجاد کردیم که این پکیج به رایگان در اختیار کاربران چیتا بیت قرار بگیرد .

کافی است پس از ورود به سایت بارون بیت از قسمت طرح ها طرح چیتا بیت cheetabit customer  را انتخاب کنیم و ثبت نام را کامل کنید و پس از تکمیل حداکثر 24 ساعت بعد ایمیلی برایتان ارسال می شود که نام کاربری چیتا بیت را از شما میخواهد با ارسال این نام حساب کاربریتان فعال می شود .

امیدواریم ترید های پر سودی داشته باشید و همواره پیروز باشید .

اطلاعات

  • دسته ‌بندی :
  • تاریخ 1397-06-28