COS_USDT
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته 0.00581000
آخرین قیمت معامله شده 0.00569000
حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 58655070.80000000 COS
درخواست های خرید
قیمت مقدار مجموع
آخرین قیمت 0.00569000
درخواست های فروش
قیمتمقدارمجموع
خرید COS
  0.000000  - USDT
فروش COS
  0.000000  - COS
رمز ارزقیمتتغییر
1INCH/BTC0.0000227-2.62%
AAVE/BTC0.00378702.08%
ADA/BTC0.0000092-3.45%
ADX/BTC0.0000141-3.95%
AGI/BTC0.0000042-4.38%
AION/BTC0.0000094-4.29%
ALGO/BTC0.00003553.46%
ALPHA/BTC0.0000066-2.24%
AMB/BTC0.0000019-8.37%
ANKR/BTC0.0000008-3.70%
ANT/BTC0.000451110.24%
ARDR/BTC0.0000055-2.98%
ARK/BTC0.00003151.45%
ARPA/BTC0.0000034-7.88%
AST/BTC0.00000474.48%
ATOM/BTC0.00050430.60%
BAND/BTC0.0009143-8.32%
BAT/BTC0.0000243-2.95%
BCC/BTC0.07908100.00%
BCD/BTC0.00001350.00%
BCH/BTC0.02246702.79%
BEAM/BTC0.0000325-7.14%
BLZ/BTC0.000014016.31%
BNB/BTC0.01328400.45%
BNT/BTC0.00001862.53%
BQX/BTC0.00008700.00%
BTG/BTC0.00091300.00%
CAKE/BTC0.00017240.64%
CDT/BTC0.00000080.00%
CELR/BTC0.0000007-5.56%
CHR/BTC0.00000728.42%
CHZ/BTC0.0000011-1.82%
COMP/BTC0.0164540-8.56%
COS/BTC0.0000007-1.39%
COTI/BTC0.0000053-7.96%
CTSI/BTC0.0000046-12.24%
CVC/BTC0.0000029-1.38%
DAI/BTC0.00008970.00%
DASH/BTC0.00223302.57%
DATA/BTC0.0000039-7.29%
DCR/BTC0.0013290-1.99%
DGB/BTC0.0000022-7.44%
DNT/BTC0.00000190.00%
DOCK/BTC0.0000018-7.37%
DOGE/BTC0.00000030.00%
DOT/BTC0.00028040.79%
DREP/BTC0.00000020.00%
DUSK/BTC0.0000058-6.05%
ENJ/BTC0.0000154-3.52%
EOS/BTC0.00004821.69%
ERD/BTC0.00000170.00%
ETC/BTC0.0009440-0.11%
ETH/BTC0.0686530-1.64%
EVX/BTC0.00000270.00%
FET/BTC0.0000080-1.59%
FIL/BTC0.0058116557.05%
FTM/BTC0.0000037-2.35%
FTT/BTC0.0003356-3.12%
FUN/BTC0.00000030.00%
GAS/BTC0.00011303.48%
GNT/BTC0.0000114-2.73%
GVT/BTC0.0001842-5.49%
HBAR/BTC0.0000037-1.62%
HC/BTC0.00012550.40%
HIVE/BTC0.0000173-0.35%
HOT/BTC0.00000010.00%
HSR/BTC0.00041400.00%
ICN/BTC0.00005740.00%
ICX/BTC0.0000414-2.33%
IOST/BTC0.0000005-5.77%
IOTA/BTC0.00001012.75%
IOTX/BTC0.00000144.62%
KAVA/BTC0.0000441-2.00%
KMD/BTC0.00005931.20%
KNC/BTC0.0000344-0.15%
LEND/BTC0.00005520.46%
LINK/BTC0.00030983.06%
LOOM/BTC0.000002912.64%
LRC/BTC0.0000137-0.07%
LSK/BTC0.00013860.87%
LTC/BTC0.0038120-1.01%
LTO/BTC0.00001034.57%
MANA/BTC0.0000290-2.56%
MATIC/BTC0.00000182.22%
MBL/BTC0.00000020.00%
MCO/BTC0.00021140.00%
MDA/BTC0.00000380.00%
MDT/BTC0.00000121.68%
MITH/BTC0.0000007-5.48%
MKR/BTC0.0528970-4.77%
MTH/BTC0.00000020.00%
MTL/BTC0.00004294.76%
NANO/BTC0.00008391.94%
NAS/BTC0.0000355-0.56%
NEO/BTC0.00035301.73%
NULS/BTC0.0000311-1.21%
OAX/BTC0.00000724.99%
OGN/BTC0.0000256-7.89%
OMG/BTC0.00006321.28%
ONE/BTC0.0000009-2.30%
ONG/BTC0.00001436.14%
ONT/BTC0.00006488.54%
OST/BTC0.0000008-1.28%
PERL/BTC0.0000031-8.77%
PHB/BTC0.00000033.23%
PIVX/BTC0.0000370-2.30%
PNT/BTC0.0000598-8.40%
POE/BTC0.000000210.53%
POLY/BTC0.00000422.67%
POWR/BTC0.0000085-0.70%
PPT/BTC0.0000260-1.48%
QKC/BTC0.00000060.00%
QLC/BTC0.0000018-8.38%
QSP/BTC0.0000035-18.63%
QTUM/BTC0.00011382.34%
RCN/BTC0.0000045-0.22%
REEF/BTC0.00000010.00%
REN/BTC0.0000179-13.55%
REP/BTC0.00161002.48%
REQ/BTC0.00000470.00%
RIF/BTC0.00000262.73%
RLC/BTC0.0000971-4.96%
RVN/BTC0.0000017-2.92%
SALT/BTC0.00004250.00%
SC/BTC0.0000003-2.86%
SKY/BTC0.0000519-0.75%
SNGLS/BTC0.00000010.00%
SNM/BTC0.0000463-0.60%
SNT/BTC0.00000126.25%
SNX/BTC0.0004692-4.23%
SOL/BTC0.0002732-14.09%
STEEM/BTC0.0000173-1.03%
STMX/BTC0.0000002-4.00%
STORJ/BTC0.00005318.34%
STPT/BTC0.0000018-8.50%
STRAT/BTC0.00003090.00%
STX/BTC0.00001220.41%
SUB/BTC0.00000460.00%
SUSHI/BTC0.0001129-9.16%
SXP/BTC0.0001698-10.11%
SYS/BTC0.0000066-1.93%
TFUEL/BTC0.00000096.25%
THETA/BTC0.00004107.39%
TOMO/BTC0.0000635-6.37%
TROY/BTC0.0000004-2.50%
TRX/BTC0.0000032-3.94%
UMA/BTC0.0000889-0.78%
VET/BTC0.0000013-2.34%
VIA/BTC0.0000184-1.56%
VIB/BTC0.0000017-2.35%
VITE/BTC0.00000113.85%
WABI/BTC0.0000121-7.08%
WAN/BTC0.0000355-8.75%
WAVES/BTC0.0002404-2.87%
WRX/BTC0.00001030.49%
WTC/BTC0.00001021.60%
XLM/BTC0.00000770.52%
XMR/BTC0.0077480-2.06%
XRP/BTC0.0000240-0.13%
XTZ/BTC0.0002475-0.92%
XVG/BTC0.00000020.00%
XZC/BTC0.0004265-2.04%
YFI/BTC2.3530000-6.70%
YFII/BTC0.3062000-4.32%
YOYO/BTC0.00000010.00%
ZEC/BTC0.00199801.42%
ZEN/BTC0.0006461-2.71%
ZIL/BTC0.0000015-4.46%
ZRX/BTC0.00001024.09%
رمز ارزقیمتتغییر
AAVE/ETH0.05520003.96%
ADA/ETH0.00026933.73%
AST/ETH0.00006960.00%
BAT/ETH0.00070243.79%
BLZ/ETH0.000397124.11%
BNB/ETH0.05527602.33%
BNB/ETH0.19350002.11%
BNT/ETH0.00027104.63%
BQX/ETH0.00126350.00%
BTG/ETH0.05274500.00%
DASH/ETH0.03253003.83%
DNT/ETH0.00002800.00%
ENJ/ETH0.00044382.52%
EOS/ETH0.00070102.94%
ETC/ETH0.01376001.78%
EVX/ETH0.00062490.00%
FUN/ETH0.00000450.45%
ICN/ETH0.00166300.00%
IOTA/ETH0.00014723.88%
KNC/ETH0.00049991.30%
LEND/ETH0.0018260-1.48%
LINK/ETH0.00451104.79%
LRC/ETH0.00020001.19%
MCO/ETH0.00577200.00%
MDA/ETH0.00181150.00%
MFT/ETH0.00000607.39%
MTH/ETH0.00004140.00%
MTL/ETH0.00062615.81%
NAS/ETH0.001189012.60%
NEO/ETH0.00516003.82%
OAX/ETH0.00017780.00%
OMG/ETH0.00092002.79%
ONT/ETH0.001870015.36%
PUNDIX/ETH0.000292611.17%
QTUM/ETH0.00164502.75%
REQ/ETH0.00005000.00%
RLC/ETH0.00281901.77%
SALT/ETH0.00113800.00%
SNGLS/ETH0.00005310.00%
SNM/ETH0.00004990.00%
SNT/ETH0.00001726.29%
STRAT/ETH0.00105300.00%
SUB/ETH0.00012330.00%
TNT/ETH0.00003092.76%
TRX/ETH0.00009201.86%
VET/ETH0.00003644.21%
VIB/ETH0.00004843.96%
WAN/ETH0.0010260-2.75%
WAVES/ETH0.00694003.47%
WTC/ETH0.00023700.00%
XLM/ETH0.00022156.97%
XMR/ETH0.22434004.20%
XRP/ETH0.00069716.07%
XVG/ETH0.00000192.14%
ZEC/ETH0.02916003.08%
ZIL/ETH0.00004331.33%
ZRX/ETH0.00014694.33%
رمز ارزقیمتتغییر
1INCH/USDT0.5160000-4.27%
AAVE/USDT86.50000000.70%
ADA/USDT0.3733000-1.94%
AION/USDT0.0964000-4.55%
ALGO/USDT0.2411000-1.23%
ALPHA/USDT0.1502000-3.16%
ANKR/USDT0.0269900-3.92%
ANT/USDT4.592000010.50%
ARDR/USDT0.0568100-2.61%
ARPA/USDT0.0349800-7.78%
ATA/USDT0.12890001.66%
ATOM/USDT5.19600000.62%
AUDIO/USDT0.32130002.46%
AVAX/USDT17.9200000-0.83%
BAND/USDT9.4142000-8.62%
BAT/USDT0.2504000-2.76%
BCH/USDT231.24000003.11%
BEAM/USDT0.3338000-7.23%
BETA/USDT0.0909000-0.42%
BNB/USDT19.1438000-7.92%
BNT/USDT1.1691000-7.90%
BTCDOWN/USDT0.01761604.22%
BTCUP/USDT9.7100000-0.46%
BTTC/USDT0.0000007-1.37%
BUSD/USDT0.99990000.01%
C98/USDT0.25140003.08%
CAKE/USDT3.9360000-0.76%
CELR/USDT0.0164400-0.48%
CHR/USDT0.16500007.28%
CHZ/USDT0.1351000-2.67%
COMP/USDT169.7700000-7.93%
COS/USDT0.0073500-0.81%
COTI/USDT0.0548700-8.01%
CRV/USDT1.0180000-6.52%
CTK/USDT2.61500007.04%
CTSI/USDT0.0474500-11.79%
DAI/USDT1.01890000.00%
DASH/USDT69.9600000-0.53%
DATA/USDT0.0404200-7.25%
DENT/USDT0.0009030-0.77%
DGB/USDT0.01104000.18%
DOCK/USDT0.0181700-7.06%
DOGE/USDT0.00283571.08%
DOT/USDT6.4040000-0.62%
DUSK/USDT0.0592000-6.33%
DYDX/USDT2.218000014.27%
ENJ/USDT0.1579100-3.59%
ENS/USDT15.0400000-0.13%
EOS/USDT3.08160007.72%
ERD/USDT0.01971001.18%
ETC/USDT21.5400000-1.42%
ETH/USDT1,567.0100000-2.94%
ETHUP/USDT4.2890000-5.05%
FET/USDT0.0832800-1.03%
FIL/USDT67.4315000574.10%
FLOW/USDT1.0730000-6.29%
FTM/USDT0.471100015.89%
FTT/USDT3.4600000-3.08%
FUN/USDT0.0070100-2.10%
HBAR/USDT0.0666000-0.45%
HC/USDT1.2854000-0.08%
HIVE/USDT0.17880000.56%
HOT/USDT0.0005637-3.33%
ICX/USDT0.4272000-2.33%
IOST/USDT0.0051000-3.17%
IOTA/USDT0.23010001.63%
IOTX/USDT0.03101003.78%
KAVA/USDT1.0070000-3.08%
KEY/USDT0.0026470-9.29%
KNC/USDT1.2250000-6.99%
LEND/USDT0.6642500-6.17%
LINK/USDT7.07200001.74%
LRC/USDT0.1890500-7.01%
LTC/USDT87.0400000-2.28%
LTO/USDT0.10598004.29%
MANA/USDT0.6623000-3.89%
MATIC/USDT0.01889002.22%
MBL/USDT0.0015080-1.44%
MCO/USDT4.22800000.12%
MDT/USDT0.01258000.88%
MFT/USDT0.00210700.91%
MITH/USDT0.0070300-7.50%
NANO/USDT2.22400000.00%
NEO/USDT8.08000000.62%
NPXS/USDT0.0001508-1.50%
NULS/USDT0.3199000-1.14%
OGN/USDT0.2630000-8.04%
OMG/USDT3.8695000-3.32%
ONE/USDT0.0193500-3.40%
ONG/USDT0.14730005.97%
ONT/USDT0.21230000.47%
PAX/USDT1.00000000.07%
PERL/USDT0.0320800-9.23%
PNT/USDT0.1664000-1.01%
PUNDIX/USDT0.46000007.98%
QTUM/USDT2.4530000-0.97%
REEF/USDT0.00324002.40%
REN/USDT0.3005200-24.13%
REP/USDT16.62400002.65%
RIF/USDT0.06030002.03%
RLC/USDT0.9956000-5.41%
ROSE/USDT0.0543100-3.17%
RVN/USDT0.03002002.39%
SAND/USDT0.7234000-3.91%
SC/USDT0.0034470-2.13%
SHIB/USDT0.0000115-1.71%
SLP/USDT0.00313803.77%
SNX/USDT4.8320000-4.03%
SOL/USDT3.2123000-16.25%
STMX/USDT0.0055530-1.18%
STPT/USDT0.0189400-7.88%
STRAT/USDT0.4744000-1.08%
STX/USDT0.2780000-1.42%
SUSHI/USDT1.3060000-0.53%
SXP/USDT0.2925000-1.38%
TFUEL/USDT0.00872005.95%
THETA/USDT0.42233008.15%
TOMO/USDT0.6533000-5.72%
TROY/USDT0.0039857-2.71%
TRX/USDT0.0327900-3.50%
TUSD/USDT1.00010000.08%
UMA/USDT2.0280000-2.27%
USDC/USDT1.00010000.08%
VET/USDT0.0126620-5.32%
VITE/USDT0.02462001.82%
WAVES/USDT2.4717000-3.14%
WIN/USDT0.00009050.00%
WRX/USDT0.10598000.70%
WTC/USDT0.48710003.09%
XEC/USDT0.000040614.37%
XEM/USDT0.0381000-0.52%
XLM/USDT0.0908000-1.30%
XMR/USDT79.8000000-1.85%
XRP/USDT0.4050000-1.79%
XTZ/USDT2.5379000-4.36%
XZC/USDT4.3960000-1.79%
YFI/USDT24,718.8300000-9.85%
YFII/USDT3,218.0000000-7.43%
ZEC/USDT56.2500000-2.92%
ZEN/USDT6.6550000-2.80%
ZIL/USDT0.0274400-1.83%
ZRX/USDT0.4567000-1.89%
رمز ارزقیمتتغییر
AAVE/BUSD86.50000000.70%
ADA/BUSD0.3733000-1.97%
ALGO/BUSD0.2945000-8.74%
ALPHA/BUSD0.1497000-3.61%
ANT/BUSD4.607800013.01%
ATA/BUSD0.12900001.90%
ATOM/BUSD5.17400000.31%
AVAX/BUSD17.9500000-0.66%
BCH/BUSD133.10000000.99%
BNB/BUSD303.1000000-0.95%
BTC/BUSD22,831.3700000-1.32%
CTK/BUSD2.61800007.25%
DGB/BUSD0.0110300-0.09%
EOS/BUSD3.07490006.68%
ERD/BUSD0.01966100.00%
ETC/BUSD5.22040001.60%
ETH/BUSD1,566.8500000-3.00%
FIL/BUSD66.5584000565.58%
LEND/BUSD0.6626000-6.70%
LINK/BUSD7.07100001.70%
LTC/BUSD49.22000000.61%
LUNA/BUSD2.1152000-3.36%
LUNC/BUSD0.0001708-1.78%
MATIC/BUSD0.01892002.22%
ONT/BUSD0.66500007.82%
SAND/BUSD0.7236000-3.89%
SOL/BUSD3.2112000-16.48%
SUSHI/BUSD2.0290000-15.07%
SXP/BUSD0.2923000-1.48%
TRX/BUSD0.0617400-0.08%
VET/BUSD0.0129590-2.25%
XMR/BUSD79.8600000-2.01%
XRP/BUSD0.4053000-1.75%
XTZ/BUSD2.60700002.36%
YFI/BUSD24,715.6000000-9.82%
YFII/BUSD3,240.0000000-6.72%
رمز ارزقیمتتغییر
ADA/TUSD0.0968900-0.82%
BCH/TUSD232.52000003.54%
BNB/TUSD19.6206000-3.82%
BTC/TUSD10,295.5800000-0.01%
EOS/TUSD3.08050007.01%
ETH/TUSD355.7300000-6.03%
LINK/TUSD11.7200000-2.89%
LTC/TUSD49.53000001.79%
XRP/TUSD0.2473800-0.26%
رمز ارزقیمتتغییر
ADA/USDC0.43520000.00%
ATOM/USDC5.24600003.17%
BAT/USDC0.2525000-1.37%
BCH/USDC232.04000003.03%
BNB/USDC19.6636000-3.86%
BTC/USDC10,288.9700000-0.10%
EOS/USDC3.10360007.87%
ETH/USDC356.0000000-5.75%
LINK/USDC11.5726000-4.38%
LTC/USDC49.23000001.63%
XRP/USDC0.2478200-0.07%
رمز ارزقیمتتغییر
AAVE/BNB0.28520001.57%
ADA/BNB0.00488602.13%
ALGO/BNB0.01852006.74%
ALPHA/BNB0.0002990-4.17%
ANKR/BNB0.00041712.71%
ATOM/BNB0.26320004.36%
BCH/BNB11.75000006.58%
BLZ/BNB0.007209020.98%
DAI/BNB0.04876000.00%
DGB/BNB0.00000000.00%
EOS/BNB0.156100010.87%
ERD/BNB0.0008327-1.49%
ETC/BNB0.26420005.72%
FET/BNB0.00423803.11%
FIL/BNB2.1468900554.94%
KAVA/BNB0.0033300-2.06%
MATIC/BNB0.00095945.52%
ONT/BNB0.033780012.49%
RVN/BNB0.00087300.81%
SNX/BNB0.2458000-1.05%
SOL/BNB0.1359300-14.48%
SUSHI/BNB0.0742000-9.29%
SXP/BNB0.0898800-5.91%
TROY/BNB0.0001634-1.45%
VET/BNB0.00065611.56%
XLM/BNB0.00402004.31%
XRP/BNB0.01258003.71%
XTZ/BNB0.13222006.30%
YFI/BNB1,047.2700000-2.49%
YFII/BNB136.0600000-0.38%