COMP_BTC
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته 0.00337800
آخرین قیمت معامله شده 0.00321900
حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 11824.36100000 COMP
درخواست های خرید
قیمت مقدار مجموع
آخرین قیمت 0.00321900
درخواست های فروش
قیمتمقدارمجموع
خرید COMP
  0.000000  - BTC
فروش COMP
  0.000000  - COMP
رمز ارزقیمتتغییر
1INCH/BTC0.0000306-3.78%
AAVE/BTC0.0039310-0.38%
ADA/BTC0.0000092-3.45%
ADX/BTC0.0000141-3.95%
AGI/BTC0.0000042-4.38%
AION/BTC0.0000094-4.29%
ALGO/BTC0.00003553.46%
ALPHA/BTC0.00000551.47%
AMB/BTC0.0000019-8.37%
ANKR/BTC0.0000008-3.70%
ANT/BTC0.000451110.24%
ARDR/BTC0.0000055-2.98%
ARK/BTC0.00003151.45%
ARPA/BTC0.0000034-7.88%
AST/BTC0.00000691.94%
ATOM/BTC0.00050430.60%
BAND/BTC0.0009143-8.32%
BAT/BTC0.0000243-2.95%
BCC/BTC0.07908100.00%
BCD/BTC0.00001350.00%
BCH/BTC0.02246702.79%
BEAM/BTC0.0000325-7.14%
BLZ/BTC0.000014016.31%
BNB/BTC0.01433902.48%
BNT/BTC0.00002353.85%
BQX/BTC0.00008700.00%
BTG/BTC0.00107600.09%
CAKE/BTC0.00025256.41%
CDT/BTC0.00000080.00%
CELR/BTC0.0000007-5.56%
CHR/BTC0.00000770.13%
CHZ/BTC0.0000011-1.82%
COMP/BTC0.0164540-8.56%
COS/BTC0.0000007-1.39%
COTI/BTC0.0000053-7.96%
CTSI/BTC0.0000046-12.24%
CVC/BTC0.0000029-1.38%
DAI/BTC0.00008970.00%
DASH/BTC0.00213700.38%
DATA/BTC0.0000039-7.29%
DCR/BTC0.0013290-1.99%
DGB/BTC0.0000022-7.44%
DNT/BTC0.00000210.47%
DOCK/BTC0.0000018-7.37%
DOGE/BTC0.00000030.00%
DOT/BTC0.00033290.30%
DREP/BTC0.00000020.00%
DUSK/BTC0.0000058-6.05%
ENJ/BTC0.0000154-3.52%
EOS/BTC0.00005950.00%
ERD/BTC0.00000170.00%
ETC/BTC0.0014340-1.10%
ETH/BTC0.0684800-0.36%
EVX/BTC0.00000270.00%
FET/BTC0.0000080-1.59%
FIL/BTC0.0058116557.05%
FTM/BTC0.0000037-2.35%
FTT/BTC0.0003356-3.12%
FUN/BTC0.00000030.00%
GAS/BTC0.00011902.68%
GNT/BTC0.0000114-2.73%
GVT/BTC0.0001842-5.49%
HBAR/BTC0.0000037-1.62%
HC/BTC0.00012550.40%
HIVE/BTC0.0000173-0.35%
HOT/BTC0.00000010.00%
HSR/BTC0.00041400.00%
ICN/BTC0.00005740.00%
ICX/BTC0.0000414-2.33%
IOST/BTC0.0000005-5.77%
IOTA/BTC0.00001592.58%
IOTX/BTC0.00000150.68%
KAVA/BTC0.00007975.42%
KMD/BTC0.00005931.20%
KNC/BTC0.00005890.05%
LEND/BTC0.00005520.46%
LINK/BTC0.00042694.56%
LOOM/BTC0.000002912.64%
LRC/BTC0.00001541.39%
LSK/BTC0.00013860.87%
LTC/BTC0.00277802.36%
LTO/BTC0.00001034.57%
MANA/BTC0.00003642.74%
MATIC/BTC0.00000182.22%
MBL/BTC0.00000020.00%
MCO/BTC0.00021140.00%
MDA/BTC0.00000380.00%
MDT/BTC0.00000121.68%
MITH/BTC0.0000007-5.48%
MKR/BTC0.0528970-4.77%
MTH/BTC0.00000020.00%
MTL/BTC0.00005421.14%
NANO/BTC0.00008391.94%
NAS/BTC0.0000355-0.56%
NEO/BTC0.0004450-1.77%
NULS/BTC0.0000311-1.21%
OAX/BTC0.0000183-3.48%
OGN/BTC0.0000256-7.89%
OMG/BTC0.0000883-0.45%
ONE/BTC0.0000010-2.86%
ONG/BTC0.00001436.14%
ONT/BTC0.00006488.54%
OST/BTC0.0000008-1.28%
PERL/BTC0.0000031-8.77%
PHB/BTC0.00000033.23%
PIVX/BTC0.0000370-2.30%
PNT/BTC0.0000598-8.40%
POE/BTC0.000000210.53%
POLY/BTC0.00000422.67%
POWR/BTC0.0000085-0.70%
PPT/BTC0.0000260-1.48%
QKC/BTC0.00000060.00%
QLC/BTC0.0000018-8.38%
QSP/BTC0.0000035-18.63%
QTUM/BTC0.0001467-0.27%
RCN/BTC0.0000045-0.22%
REEF/BTC0.00000010.00%
REN/BTC0.0000179-13.55%
REP/BTC0.00161002.48%
REQ/BTC0.00000521.35%
RIF/BTC0.00000302.75%
RLC/BTC0.0000971-4.96%
RVN/BTC0.0000017-2.92%
SALT/BTC0.00004250.00%
SC/BTC0.0000003-2.86%
SKY/BTC0.0000519-0.75%
SNGLS/BTC0.00000010.00%
SNM/BTC0.00001721.41%
SNT/BTC0.00000150.00%
SNX/BTC0.0004692-4.23%
SOL/BTC0.0002732-14.09%
STEEM/BTC0.0000173-1.03%
STMX/BTC0.00000042.78%
STORJ/BTC0.00005318.34%
STPT/BTC0.0000018-8.50%
STRAT/BTC0.00003090.00%
STX/BTC0.00001681.94%
SUB/BTC0.00000460.00%
SUSHI/BTC0.0001129-9.16%
SXP/BTC0.0001698-10.11%
SYS/BTC0.0000066-1.93%
TFUEL/BTC0.00000096.25%
THETA/BTC0.00004107.39%
TOMO/BTC0.0000635-6.37%
TROY/BTC0.0000004-2.50%
TRX/BTC0.0000032-3.94%
UMA/BTC0.00012021.61%
VET/BTC0.0000013-2.34%
VIA/BTC0.0000184-1.56%
VIB/BTC0.0000017-2.35%
VITE/BTC0.00000120.81%
WABI/BTC0.0000121-7.08%
WAN/BTC0.0000355-8.75%
WAVES/BTC0.0002404-2.87%
WRX/BTC0.00001030.49%
WTC/BTC0.000016510.64%
XLM/BTC0.00000770.52%
XMR/BTC0.0077480-2.06%
XRP/BTC0.0000240-0.13%
XTZ/BTC0.0002475-0.92%
XVG/BTC0.00000020.00%
XZC/BTC0.0004265-2.04%
YFI/BTC2.3530000-6.70%
YFII/BTC0.3062000-4.32%
YOYO/BTC0.00000010.00%
ZEC/BTC0.0028830-2.83%
ZEN/BTC0.0006461-2.71%
ZIL/BTC0.0000015-4.46%
ZRX/BTC0.00001370.74%
رمز ارزقیمتتغییر
AAVE/ETH0.05740000.18%
ADA/ETH0.00026933.73%
AST/ETH0.00006960.00%
BAT/ETH0.00070243.79%
BLZ/ETH0.000397124.11%
BNB/ETH0.05527602.33%
BNB/ETH0.20940002.90%
BNT/ETH0.00034103.65%
BQX/ETH0.00126350.00%
BTG/ETH0.05274500.00%
DASH/ETH0.03129000.74%
DNT/ETH0.00002800.00%
ENJ/ETH0.00044382.52%
EOS/ETH0.00087100.46%
ETC/ETH0.0209500-0.71%
EVX/ETH0.00062490.00%
FUN/ETH0.00000564.10%
ICN/ETH0.00166300.00%
IOTA/ETH0.00023232.56%
KNC/ETH0.00086040.68%
LEND/ETH0.0018260-1.48%
LINK/ETH0.00623204.93%
LRC/ETH0.00022451.81%
MCO/ETH0.00577200.00%
MDA/ETH0.00181150.00%
MFT/ETH0.00000607.39%
MTH/ETH0.00004140.00%
MTL/ETH0.00078830.05%
NAS/ETH0.001189012.60%
NEO/ETH0.0064900-1.82%
OAX/ETH0.00017780.00%
OMG/ETH0.00128900.08%
ONT/ETH0.001870015.36%
PUNDIX/ETH0.00036572.35%
QTUM/ETH0.0021410-0.33%
REQ/ETH0.00005000.00%
RLC/ETH0.00281901.77%
SALT/ETH0.00113800.00%
SNGLS/ETH0.00005310.00%
SNM/ETH0.00004990.00%
SNT/ETH0.0000212-0.19%
STRAT/ETH0.00105300.00%
SUB/ETH0.00012330.00%
TNT/ETH0.00003092.76%
TRX/ETH0.00009201.86%
VET/ETH0.00003644.21%
VIB/ETH0.00004843.96%
WAN/ETH0.0010260-2.75%
WAVES/ETH0.00694003.47%
WTC/ETH0.00023700.00%
XLM/ETH0.00022156.97%
XMR/ETH0.22434004.20%
XRP/ETH0.00069716.07%
XVG/ETH0.00000243.83%
ZEC/ETH0.0421900-2.36%
ZIL/ETH0.00004331.33%
ZRX/ETH0.00020050.86%
رمز ارزقیمتتغییر
1INCH/USDT0.5830000-9.61%
AAVE/USDT74.9000000-6.49%
ADA/USDT0.4329000-5.34%
AION/USDT0.0964000-4.55%
ALGO/USDT0.3397000-7.57%
ALPHA/USDT0.1061000-4.41%
ANKR/USDT0.0294800-5.60%
ANT/USDT4.592000010.50%
ARDR/USDT0.0568100-2.61%
ARPA/USDT0.0349800-7.78%
ATA/USDT0.1365000-4.01%
ATOM/USDT5.19600000.62%
AUDIO/USDT0.2100000-5.83%
AVAX/USDT17.0400000-6.06%
BAND/USDT9.4142000-8.62%
BAT/USDT0.2504000-2.76%
BCH/USDT231.24000003.11%
BEAM/USDT0.3338000-7.23%
BETA/USDT0.0926200-2.95%
BNB/USDT19.1438000-7.92%
BNT/USDT1.1691000-7.90%
BTCDOWN/USDT0.035614012.56%
BTCUP/USDT9.7100000-0.46%
BTTC/USDT0.0000008-6.17%
BUSD/USDT1.00010000.00%
C98/USDT0.3441000-4.95%
CAKE/USDT4.8170000-0.04%
CELR/USDT0.0150400-6.41%
CHR/USDT0.1465000-5.79%
CHZ/USDT0.2380000-8.25%
COMP/USDT169.7700000-7.93%
COS/USDT0.0073500-0.81%
COTI/USDT0.0548700-8.01%
CRV/USDT0.8930000-7.84%
CTK/USDT2.61500007.04%
CTSI/USDT0.0474500-11.79%
DAI/USDT1.01890000.00%
DASH/USDT69.9600000-0.53%
DATA/USDT0.0404200-7.25%
DENT/USDT0.0009120-5.00%
DGB/USDT0.0092100-6.88%
DOCK/USDT0.0181700-7.06%
DOGE/USDT0.00283571.08%
DOT/USDT6.3500000-5.79%
DUSK/USDT0.0592000-6.33%
DYDX/USDT1.2540000-9.00%
ENJ/USDT0.1579100-3.59%
ENS/USDT14.7300000-5.65%
EOS/USDT3.08160007.72%
ERD/USDT0.01971001.18%
ETC/USDT27.3900000-6.96%
ETH/USDT1,306.1800000-6.36%
ETHUP/USDT3.1860000-11.06%
FET/USDT0.0832800-1.03%
FIL/USDT67.4315000574.10%
FLOW/USDT1.6210000-5.09%
FTM/USDT0.2256000-4.12%
FTT/USDT3.4600000-3.08%
FUN/USDT0.0072900-2.15%
HBAR/USDT0.0576000-5.11%
HC/USDT1.2854000-0.08%
HIVE/USDT0.17880000.56%
HOT/USDT0.0005637-3.33%
ICX/USDT0.4272000-2.33%
IOST/USDT0.0051000-3.17%
IOTA/USDT0.3030000-3.69%
IOTX/USDT0.0283100-5.85%
KAVA/USDT1.5200000-0.98%
KEY/USDT0.0026470-9.29%
KNC/USDT1.2250000-6.99%
LEND/USDT0.6642500-6.17%
LINK/USDT8.1460000-1.73%
LRC/USDT0.1890500-7.01%
LTC/USDT53.0200000-3.76%
LTO/USDT0.10598004.29%
MANA/USDT0.6944000-3.41%
MATIC/USDT0.01889002.22%
MBL/USDT0.0015080-1.44%
MCO/USDT4.22800000.12%
MDT/USDT0.01258000.88%
MFT/USDT0.00210700.91%
MITH/USDT0.0070300-7.50%
NANO/USDT2.22400000.00%
NEO/USDT8.4700000-7.94%
NPXS/USDT0.0001508-1.50%
NULS/USDT0.3199000-1.14%
OGN/USDT0.2630000-8.04%
OMG/USDT3.8695000-3.32%
ONE/USDT0.0193400-8.77%
ONG/USDT0.14730005.97%
ONT/USDT0.2174000-4.44%
PAX/USDT1.00000000.07%
PERL/USDT0.0320800-9.23%
PNT/USDT0.2538000-3.72%
PUNDIX/USDT0.4760000-3.64%
QTUM/USDT2.4530000-0.97%
REEF/USDT0.00521801.46%
REN/USDT0.3005200-24.13%
REP/USDT16.62400002.65%
RIF/USDT0.0566000-4.23%
RLC/USDT0.9956000-5.41%
ROSE/USDT0.0593600-5.63%
RVN/USDT0.0355600-7.47%
SAND/USDT0.8366000-4.90%
SC/USDT0.0034470-2.13%
SHIB/USDT0.0000110-3.94%
SLP/USDT0.0032500-4.69%
SNX/USDT4.8320000-4.03%
SOL/USDT3.2123000-16.25%
STMX/USDT0.0071170-4.16%
STPT/USDT0.0189400-7.88%
STRAT/USDT0.4744000-1.08%
STX/USDT0.3210000-4.18%
SUSHI/USDT1.0530000-6.23%
SXP/USDT0.3429000-4.94%
TFUEL/USDT0.00872005.95%
THETA/USDT0.42233008.15%
TOMO/USDT0.6533000-5.72%
TROY/USDT0.0039857-2.71%
TRX/USDT0.0327900-3.50%
TUSD/USDT1.00010000.08%
UMA/USDT2.2910000-4.62%
USDC/USDT1.00010000.08%
VET/USDT0.0126620-5.32%
VITE/USDT0.0237000-4.74%
WAVES/USDT2.4717000-3.14%
WIN/USDT0.0000968-2.62%
WRX/USDT0.10598000.70%
WTC/USDT0.48710003.09%
XEC/USDT0.0000403-3.01%
XEM/USDT0.0396000-3.18%
XLM/USDT0.1084000-5.66%
XMR/USDT79.8000000-1.85%
XRP/USDT0.4289000-8.86%
XTZ/USDT2.5379000-4.36%
XZC/USDT4.3960000-1.79%
YFI/USDT24,718.8300000-9.85%
YFII/USDT3,218.0000000-7.43%
ZEC/USDT56.2500000-2.92%
ZEN/USDT6.6550000-2.80%
ZIL/USDT0.0311000-4.37%
ZRX/USDT0.4567000-1.89%
رمز ارزقیمتتغییر
AAVE/BUSD74.9000000-6.49%
ADA/BUSD0.4328000-5.30%
ALGO/BUSD0.2945000-8.74%
ALPHA/BUSD0.1059000-4.42%
ANT/BUSD4.607800013.01%
ATA/BUSD0.1366000-4.07%
ATOM/BUSD5.17400000.31%
AVAX/BUSD17.0400000-6.01%
BCH/BUSD112.7000000-5.85%
BNB/BUSD273.5000000-3.66%
BTC/BUSD19,085.0100000-5.97%
CTK/BUSD2.61800007.25%
DGB/BUSD0.0092200-6.87%
EOS/BUSD3.07490006.68%
ERD/BUSD0.01966100.00%
ETC/BUSD5.22040001.60%
ETH/BUSD1,306.5400000-6.28%
FIL/BUSD66.5584000565.58%
LEND/BUSD0.6626000-6.70%
LINK/BUSD8.1470000-1.70%
LTC/BUSD49.22000000.61%
LUNA/BUSD2.5473000-1.11%
LUNC/BUSD0.00028350.68%
MATIC/BUSD0.01892002.22%
ONT/BUSD0.66500007.82%
SAND/BUSD0.8368000-4.92%
SOL/BUSD3.2112000-16.48%
SUSHI/BUSD2.0290000-15.07%
SXP/BUSD0.3422000-5.08%
TRX/BUSD0.0590800-2.53%
VET/BUSD0.0129590-2.25%
XMR/BUSD79.8600000-2.01%
XRP/BUSD0.4287000-8.92%
XTZ/BUSD2.60700002.36%
YFI/BUSD24,715.6000000-9.82%
YFII/BUSD3,240.0000000-6.72%
رمز ارزقیمتتغییر
ADA/TUSD0.0968900-0.82%
BCH/TUSD232.52000003.54%
BNB/TUSD19.6206000-3.82%
BTC/TUSD10,295.5800000-0.01%
EOS/TUSD3.08050007.01%
ETH/TUSD355.7300000-6.03%
LINK/TUSD11.7200000-2.89%
LTC/TUSD49.53000001.79%
XRP/TUSD0.2473800-0.26%
رمز ارزقیمتتغییر
ADA/USDC0.4318000-5.60%
ATOM/USDC5.24600003.17%
BAT/USDC0.2525000-1.37%
BCH/USDC232.04000003.03%
BNB/USDC19.6636000-3.86%
BTC/USDC10,288.9700000-0.10%
EOS/USDC3.10360007.87%
ETH/USDC356.0000000-5.75%
LINK/USDC11.5726000-4.38%
LTC/USDC49.23000001.63%
XRP/USDC0.2478200-0.07%
رمز ارزقیمتتغییر
AAVE/BNB0.2740000-2.87%
ADA/BNB0.00488602.13%
ALGO/BNB0.01852006.74%
ALPHA/BNB0.0003880-1.02%
ANKR/BNB0.00041712.71%
ATOM/BNB0.26320004.36%
BCH/BNB11.75000006.58%
BLZ/BNB0.007209020.98%
DAI/BNB0.04876000.00%
DGB/BNB0.00000000.00%
EOS/BNB0.156100010.87%
ERD/BNB0.0008327-1.49%
ETC/BNB0.26420005.72%
FET/BNB0.00423803.11%
FIL/BNB2.1468900554.94%
KAVA/BNB0.00557002.77%
MATIC/BNB0.00095945.52%
ONT/BNB0.033780012.49%
RVN/BNB0.00087300.81%
SNX/BNB0.2458000-1.05%
SOL/BNB0.1359300-14.48%
SUSHI/BNB0.0742000-9.29%
SXP/BNB0.0898800-5.91%
TROY/BNB0.0001634-1.45%
VET/BNB0.00065611.56%
XLM/BNB0.00402004.31%
XRP/BNB0.01258003.71%
XTZ/BNB0.13222006.30%
YFI/BNB1,047.2700000-2.49%
YFII/BNB136.0600000-0.38%